Jak do nas dołączyć?



1. Do Blogowej Grupy Samorozwoju przyjmujemy zgłoszenia:
  • blogów, w których przeważająca ilość postów dotyczy samorealizacji i motywacji - blogi "o wszystkim i o niczym" niestety nie wpisują się w ideę Blogowej Grupy Samorozwoju. Na listę nie wpisujemy również blogów teoretycznych, o tematyce bardzo ogólnej lub poświęconych jednej konkretnej pasji (np. moda, kosmetyki, literatura, sport, rękodzieło) - posiadanie pasji jest wspaniałe i bez wątpienia dotyczy samorozwoju, ale zbiór tak różnych blogów stworzyłby wrażenie bałaganu. Na listę nie wpisujemy również blogów tzw. lifestylowych;  
  • blogów, na których autorzy dzielą się swoimi celami, marzeniami, planami i ich realizacją, dlatego preferujemy blogi osobiste, mające charakter dzienników, a nie np. teoretycznych artykułów o rozwoju osobistym;
  • blogów, na których figuruje co najmniej 5 wpisów - pozwoli nam to na wyeliminowanie z listy blogów, które przestają funkcjonować po kilku wpisach;
  • blogów otwartych dla wszystkich czytelników (bez ograniczonego dostępu) i z aktywnym kanałem RSS;
Jeżeli nie masz pewności, czy Twój blog wpisuje się w nasze założenia, zerknij na inne blogi należące do Blogowej Grupy Samorozwoju.


2.  Jeśli chcesz, aby Twój blog został uwzględniony na naszej liście - skontaktuj się z nami pisząc na adres: akcjarealizacja@gmail.com lub za pośrednictwem formularza kontaktowego (zakładka "Kont@kt").


3. Wstaw button na swojego bloga - pomoże nam to w rozpowszechnieniu blogów o tematyce samorealizacyjnej i motywacyjnej. Jest to sposób na wzajemną promocję, oznacza to również, że identyfikujesz się z naszą Grupą.






4. Przy każdym adresie zamieszczamy kilka słów, opisujących bloga. Jeśli chcesz sam/ sama podsumować kilkoma słowami swojego bloga, wraz ze zgłoszeniem wyślij nam również opis. Uwaga! Opis nie może być dłuższy niż 15 wyrazów! Może to być zestaw słów - kluczy lub krótka informacja o autorze i celach, które chce osiągnąć przy pomocy bloga. 
 

5. Jeżeli blog nie będzie aktualizowany przez okres 3 miesięcy lub zostanie złamany jakikolwiek punkt regulaminu, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia bloga z listy. O usunięciu z listy nie informujemy.

Nasi partnerzy w samorozwoju